אמנת השירות של We Ankor

people-image
חברי הצוות בחברת We Ankor - ההנהלה, המהנדסים שלנו וכלל הגופים הרוחביים בחברה - חיים ונושמים את התחום אך בעיקר, אוהבים את מה שהם עושים. אנחנו יודעים כי אחריות גדולה מונחת על כתפינו, ולכן התווינו ערכי ליבה מרכזיים המהווים את הלב הפועם של החברה, והם בבחינת אבני יסוד בהתנהלותנו:
service

שירות ושקיפות

שירות ושקיפות – הצרכים והציפיות שלכם עומדים בראש מעייננו. אנו עובדים סביב השעון על מנת לספק לכם חווית לקוח אופטימלית, מועילה ובשקיפות מלאה בכל שלב בתהליך.

אנו זמינים עבורכם, חושבים לטווח הארוך, מגדילים ראש ופועלים ביצירתיות ומקצועיות על מנת לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר להצלחת הארגון שלכם, תוך קפדנות יתרה ועמידה בלוחות הזמנים.

end-end

מעטפת מקצועית מקצה לקצה

מעטפת מקצועית מקצה לקצה – לקוחותינו נהנים ממענה איכותי, יעיל ורחב היקף הכולל את מיטב שירותי הענן, תשתית ואבטחת מידע דרושים לארגונים.

אנו משקיעים משאבים רבים בחברה ובצוות על מנת לעמוד בחזית הטכנולוגית בתחום, ולספק את כלי העבודה האיכותיים ביותר לכל צורך תחת קורת גג אחת.

a-z

מחויבות וליווי מ-א' עד ת'

מחויבות וליווי מ-א׳ עד ת׳ – אנו יודעים כי סוד ההצלחה טמון בפרטים הקטנים.

לפיכך, חברתנו דוגלת בתכנון מקצועי מקיף, ושמחה לספק שירות אדיב ומקצועי לאורך כל הדרך – החל מהייעוץ הראשוני, דרך האפיון ובחירת הטכנולוגיה המתאימה ביותר, יישום והטמעה, הדרכה, שירות ותמיכה לאורך חיי הפרויקט וכן שינוי ואופטימיזציה על פי הצורך.

order

מעקב ורישום

תיעוד- למען הסדר הטוב, אנו מנהלים מעקב ורישום אחר כל שלב ושלב בתהליך.

אנו מתחייבים לעדכון שוטף של הלקוח באמצעות דוחות מפורטים בכל זמן שנדרש.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו

נשמח תמיד לעמוד לרשותכם

הפכו את הארגון שלכם

לגרסה הטובה ביותר שלו!

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים

 

Let's Talk